• Przechowalnia 0
 • ZAPRASZAMY
  PRZESYŁKA

  DPD

  PŁATNOŚCI

  STÓŁ BILARDOWY GRA BILARD SKŁADANY DUŻY 6 FT T56026

  799,00 zł

  Kod: T56026
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Mamy okazję zaoferować Państwu:

  - nowy,

  - ogromny,

  - fantastyczny,

  - niepowtarzalny,

  - profesjonalny

  STÓŁ BILARDOWY 6FT - SKŁADANY W PIONIE + AKCESORIA (T56026(6)).

  Prezentowany stół to model stołu bilardowego o klasycznym wyglądzie. Doskonale sprawdzi się nie tylko w domu prywatnym, ale także we wszelkich świetlicach, klubach i szkołach. Teraz w profesjonalny bilard mogą grać wszyscy, a ten produkt to gwarancja doskonałej i komfortowej zabawy.

  SPECYFIKACJA:

  - wykonany z solidnego materiału (płyta MDF), - wyścielony trwałym zielonym suknem, - każda z sześciu łuz posiada siatkę przez co łatwo wyjąć bilę, - każdy z czterech rogów obity jest wytrzymałym tworzywem przez co stół chroniony jest przed uszkodzeniem, - stół posiada wzmocniony szkielet, - każda z łuz obita jest dodatkowym twardym tworzywem, - każda bila o średnicy ok. 50 mm, - płyta główna wykonana z jednolitego materiału, - specjalnie wyprofilowane boki stołu ułatwiają grę, - montowane kółka – ułatwia transport stołu, - boki stołu wykonane zostały z twardego materiału MDF – okleina drewno podobnego przez co stół wygląda realistycznie, - stół opiera się na czterech rogach wykonanych z płyty MDF, - każda noga posiada regulację, - nogi posiadają dodatkowe wzmocnienie poprzeczkami co niweluje jakiekolwiek drgania stołu, - stół posiada dodatkowe dwie stopki chroniące przed zarysowaniem powierzchni na której stoi, - stół posiada funkcję złożenia w pionie – dzięki czemu zajmuje mało miejsca, - bilard posiada również otwory i śruby blokujące, - zawiera dwa kije o długości ok. 123 cm, - koniec kija zawiera gumę, która chroni kij przed uszkodzeniem, - kij wykonany z drewna z oryginalnym malowaniem rękojeści, - kij w całości polakierowany, - kije są dzielone na pół – zajmują dużo mniej miejsca.  KOLORYSTYKA:

  - sukno zielone

  , - stół brązowy (drewnopodobny),

  - nogi i szkielet czarny.

  WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - kompletny stół, - dwa kije wysokiej jakości, - komplet bill, - dwie kredy, - trójkąt do ustawiania bill, - szczotka do czyszczenia sukna, - zestaw śrub i kluczy, - instrukcja, - 16 bill wykonanych z solidnego materiału.

  WYMIARY:

  - długość ok. 183 cm, - szerokość ok. 97 cm,

  - wysokość ok. 80 cm. Wysokość po złożeniu w pionie ok. 205 cm.

  WYMIARY POLA GRY:

  -długość ok. 177 cm,

  - szerokość ok. 91 cm. Średnica łuz ok. 8 cm.

  Na życzenie wystawiam faktury VAT.

  Stół jest przeznaczony dla osób powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję